ŞİRKET PROFİLİ

MAYASAN A.Ş 1970 yılından itibaren peynir mayası üretimi ve  süt sanayisine yönelik katkı maddeleri, test cihazları ve kimyasal madde satışını gerçekleştirmektedir. Üretimde 15 yılı aşkın süredir membran sistemlerini kullanarak bu konuda uzman teknik bilgiye ve servis hizmetlerine sahip olmuştur. Bu yıl Amfor Inc.-ABD membran sistemleri firması ile distrübütörlük anlaşması imzalayarak bu tecrübelerini değerli müşterilerine yüksek kalite ve uygun fiyat garantisiyle sunmayı hedeflemiştir.

Proseslerinize dahil edeceğiniz membran sistemleri sayesinde üretim kalitesi ve verimin artırılması, üretim maliyetinin düşürülmesi, saflaştırma ve ayırma işlemlerinde verim artışı, enerji tasarrufu, değerli hammaddelerin geri kazanımı ve katma değeri yüksek atıklarınızın değerlendirilmesini sağlayabileceksiniz.

 Mayasan uzun yıllar edindiği deneyim ve güveni bu alanda da sürdürerek kaliteli hizmet anlayışı ile yanınızda olmaya devam edecektir.

 

 AMFOR INC. 1986 yılında membran üretimek amacıyla kurulmuştur.  Aynı dönemde Advanced Membrane Technology  (AMT) şirketinin kurulması ile AMFOR, membran ve spiral membran parçalarının üretimine başlamış ve daha sonra membran sistemlerini ürünlerine dahil etmiştir. 

1997 yılında Ande Membran Seperation Technology & Engineering şirketini Çin’de kurmuştur. E-kaplama  uygulamalarında uzmanlaşan bu şirket 10 yıl içinde RO/NF/UF/MF gibi her çeşit membranın profesyonel üreticisi olmuştur.

 2003 yılında AMFOR her türlü düz tabaka membran  üretiminde de uzmanlaşmış olan Amei Ande Şirketini Pekin’de kurmuştur.